Міжвагонні з'єднання (сильфон)

Основне призначення для безпечного і зручного переходу пасажирів і обслуговуючого персоналу з вагона в вагон.

Міжвагонний перехід розроблений нашою компанією призначений для безпечного і зручного переходу пасажирів і обслуговуючого персоналу з вагона в вагон.

Перехід забезпечує захист пасажирів і обслуговуючого персоналу від впливу навколишнього середовища (опадів, пилу, вітру), а також шумо- і теплоізоляцію без установки міжтамбурних дверей.

 Ми виготовляємо міжвагонні переходи для трамваїв, автобусів, тролейбусів, електричок та поїздів.

Дізнатися більше

Міжсекційний перехід призначений для  безпечного переходу пасажирів з однієї секції трамвая в  іншу  із захистом   від атмосферної   дії навколишнього середовища.

Комплект  міжсекційного переходу  базується на поворотньо-зчіпному пристрої,  призначеному для силового з’єднання секцій і забезпечує повороти транспортного засобу відносно горизонтальної  і вертикальної осей.

Наша конструкція міжсекційного переходу є ремонтопридатна в умовах експлуатації. Також конструкція  міжсекційного  переходу  монтується  на транспорті  в умовах   виробничо – технічної  бази  експлуатаційної  організації.

Конструкція міжсекційного переходу відповідає наступним вимогам

Безпека

Повна безпека пасажирів, які знаходяться в зоні міжсекційного  переходу при русі транспорту.

Захист

Захист від пиле  і  водонепроникливості самого  міжсекційного переходу транспортного засобу, а також місць  його прилягання до кузова.

Надійність

Надійна експлуатація міжсекційного переходу  при температурі навколишнього середовища від  -30 град. С до  + 45 град С.

Стандарти

Наші міжсекційні  переходи  виготовлені із тканини ПВХ типу «Plastel» і відповідають вимогам  щодо рівня жаро і морозостійкості, механічної міцності і зносостійкості,  вогнестійкості і нетоксичності у відповідності з ДСТУ 4706 : 2006.

Виробництво

Товщина матеріалу зовнішнього  міжсекційного  переходу не менше 1.0 мм.

Гарантії

Термін експлуатації виробу більше 10 років.

Наше міжсекційне з’єднання заберпечує необхідні кути повороту секцій транспортного засобу,  можливість їх нахилу  у вертикальній і горизонтальній площинах ( в горизонтальній площині  ±25°, в вертикальній площині ±15°).

Елементи   зовнішньої  окантовки  міжсекційного переходу,   рукавів,   захисного фартуха та кріплення сильфона до транспортного засобу є виготовлено із алюмінієвого профілю – сплав  АД31Т5 та з  інших  корозостійких матеріалів.

Конструкція міжсекційного переходу забезпечує можливість доступу для огляду вузлів і комунікацій транспортного засобу, що знаходяться між частинами сильфона (міха). Транспортування і зберігання міжсекційного переходу здійснюється в спеціальній  упаковці.