Військові сидіння

Сидіння можуть бути обладнані вбудованим 2-, 3-, 4- або 5-точковим поясом, а також з регульованими підлокітниками та підголівниками з бічною підтримкою шолома безпеки.

Наші військові сидіння та розроблені для задоволення високих вимог комфорту у військовій техніці та на кораблях. Наші сидіння розроблено у тісній співпраці з нашими військовими та для задоволення їх вимог.

Сидіння можуть бути обладнані вбудованим 2-, 3-, 4- або 5-точковим поясом, а також з регульованими підлокітниками та підголівниками з бічною підтримкою шолома безпеки. Наша компанія пропонує широкий асортимент спеціалізованих та надзвичайно міцних тканин, що відштовхують бруд та воду. Подушки спинки та сидінь мають кілька варіантів конфігурації та створені для забезпечення оптимального комфорту незалежно від військової техніки чи умов місцевості.

Сидіння нашого виробництва можуть бути розробленні індивідуально під нашого замовника. В нас є власне конструкторське бюро з досвідом більше 20 років яке розробляє сидіння для любої військової техніки і різних умов експлуатації.

Ми постачаємо свої військові сидіння у більшість країн НАТО та Україну.

Сидіння десантника

Сидіння стрілка