Проектування металевих конструкцій

Головна >>> Виготовлення та проектування металевих конструкцій

Виготовлення важких металоконструкцій та дрібних індивідуальних замовлень

Проектування металевих конструкцій

Виготовлення важких металоконструкцій та дрібних індивідуальних замовлень
Лазерная резка металла - фото
Лазерная резка металла - фото

Виготовлення важких металоконструкцій та дрібних індивідуальних замовлень. Забезпечуємо як разові проекти так і серійне виробництво. Задіяні виробничі потужності дозволяють одночасно приймати замовлення різної складності та кількості. Проектування та супровід процесу виробництва металевих конструкцій забезпечують досвідчені інженери та конструктори. Це забезпечує якісне опрацювання технічного завдання замовника, розробку креслень та виробництво металевих конструкцій в обумовлені терміни. Індивідуальні замовлення для оздоблення житлових будинків. Розробка креслень на основні макету та побажань клієнта. Виготовлення індивідуальних замовлень за екскізами клієнтів.

Розробка детальних креслень конструкції, визначення оптимального рішення по навантаженню на основні вузли. Підготовка карт розкрою для заготівельних дільниць. Складання конструкції з подальшим зварюванням. Естетичний вигляд виробу підкреслює якісне виконання робіт по зварюванню елементів. Для забезпечення стійкості та довговічності виробу використовується фарбування порошковим напиленням, яке захищає виріб від впливу атмосферних явищ при зовнішньому монтажі. Виготовлення ферм для ангарів, складів та інших промислових будівель за наданими кресленнями. Виконуємо розробку креслень з макету замовника.

Виготовлення металоконструкцій - розробка креслень, проектування та виробництво

Сьогодні важко уявити життя без металу, адже різного виду металоконструкції оточують нас скрізь і допомагають зробити наше життя простіше. Меблі з металевими каркасами, ангари, балки, склади, швидкобудівні будівлі – якою б не була ваша потреба у виготовленні металоконструкцій, компанія Veem-Metalavtoprom допоможе вам на всіх етапах виробництва – від створення креслення та проекту до монтажу конструкцій.

Ми гарантуємо виготовлення металоконструкцій відповідно до міжнародних стандартів, працюємо по всій території заходу України (у Львівській, Тернопільській та Івано-Франківській областях), а також доставляємо малогабаритні замовлення по всій Україні.

Для забезпечення стійкості та довговічності виробу використовується фарбування порошковим напиленням, яке захищає виріб від впливу атмосферних явищ при зовнішньому монтажі.

Виготовлення ферм для ангарів, складів та інших промислових будівель за наданими кресленнями. Виконуємо розробку креслень з макету замовника.

Виготовлення важких металоконструкцій та дрібних індивідуальних замовлень. Забезпечуємо як разові проекти так і серійне виробництво. Задіяні виробничі потужності дозволяють одночасно приймати замовлення різної складності та кількості.

Виробництво металоконструкцій на замовлення

Виготовлення металоконструкцій у компанії Veem-Metalavtoprom здійснюється для різних потреб та цілей та будь-яких масштабів. Замовник може надати свій проект і креслення і фахівці компанії допоможуть розробити їх за всіма вказаними параметрами. Ви зможете контролювати весь процес, адже співробітники компанії вас повідомлятимуть і консультуватимуть по всіх етапах виробництва.

Виготовлення металоконструкцій будь-якої складності та будь-якого обсягу

Ми працюємо як з великими підприємствами та будівельними компаніями, так і з приватними особами, адже потужності Veem-Metalavtoprom дозволяють виконувати одразу кілька замовлень різної складності. Нас не лякають великі та хитромудрі проекти, так що якщо вам потрібна нестандартна конструкція, допоможемо реалізувати її в кращому вигляді.

Різні типи конструкцій із металу

Сьогодні у будівництві використовують безліч конструкцій із різного металу, наприклад зі сталі. Це можуть бути і внутрішні, і зовнішні споруди, комунікаційні чи інженерні конструкції, сцени для виступів та концертів та інше. Також з металу виготовляють малогабаритні конструкції та деталі – лави, урни, основи для меблів, декоративні полиці та етажерки, вішалки.

Компанія спеціалізується і на виготовленні зварювальних металоконструкцій, зокрема для:

  • будівництва;
  • транспорту;
  • авіації;
  • вагонів.

 

Ми проектуємо та виготовляємо каркасні споруди для будинків та інших будівель, які складаються з:

  • рами;
  • колон, що з’єднують раму із фундаментом;
  • вертикальних колон;
  • кроквяних ферм;
  • балок;
  • прогонів, на які кріпляться панелі стін.

 

Види покриття металоконструкцій

Для виготовлення металоконструкцій на завершальному етапі використовується спеціальне покриття порошковими фарбами, що забезпечує потрібний колір, а також гарантує стійкість та довговічність виробу за умови погодних умов у разі зовнішнього монтажу.

Також додатково застосовуються покриття проти корозії, хімічної дії, термостійкі та вогнестійкі.

Ціни на виробництво металоконструкцій

Ціна на виробництво металоконструкцій може коливатися від кількох сотень до кількох тисяч гривень, все залежить від складності проекту, його призначення та розмірів. Детальну консультацію з усіма підрахунками можна отримати за телефоном або, зв’язавшись з нашими консультантами на сайті компанії.

Проектування металоконструкцій

Досвідчені інженери та професійні конструктори нашого підприємства забезпечують підготовку та контроль повного процесу: проектування металевих конструкцій, подальше виробництво та зварювання.

Ми розробляємо детальні креслення конструкцій та визначаємо оптимальні рішення щодо навантаження на вузли та балки. Замовник отримує 3D-модель із детальним поясненням усіх монтажних схем та технічних характеристик для подальшого виготовлення металоконструкцій.

Види проектних робіт нашої компанії

Ви можете звернутися до Veem-Metalavtoprom з будь-яким замовленням на проектування металоконструкцій. Ми гарантуємо вам якісний та швидкий результат, а також надаємо широкий спектр послуг, серед яких:

Створення креслень за макетом та описом замовника

Можливість підготовки детального креслення за бажанням клієнта

Створення карти розкрою для заготівельної ділянки

Прогнозування навантажень на основні вузли та забезпечення їх витримки

Реалізація індивідуальних замовлень за готовим ескізом

Складання конструкції з подальшим зварюванням

Терміни проектування металоконструкцій

Тривалість часу, який знадобиться на проектування металоконструкцій, залежить від складності, призначення та розміру замовлення. У будь-якому випадку ми забезпечуємо замовнику створення проекту та креслень металоконструкцій в обумовлений термін.

Області проектування

Нашими постійними клієнтами є промислові підприємства міста Львів та області, ми забезпечуємо серійне виготовлення металоконструкцій, а також підготовку проектів та креслень до них. Але також компанія виконує приватні та разові замовлення.

Вартість робіт

У нашій компанії доступні ціни на всі види робіт із металевими конструкціями. На вартість створення проекту та креслення впливає масштабність замовлення, неформатні рішення чи складні у виконанні індивідуальні побажання.

Розробка креслень

Розробка креслення будівлі починається з узгодження із замовником габаритів майбутньої металоконструкції, розташування балок, вікон та дверей. Далі наші фахівці в комп’ютерній програмі прокладають всі вузли (з’єднання між елементами каркасу) і перевіряють їх на можливі впливи (погодні умови, додаткові навантаження та спотворення), гнучкість та міцність.

На наступному етапі вже здійснюється безпосередньо креслення металевої конструкції, до якого додається вся документація: пояснювальна записка з описом усіх конструкцій, з’єднань та умов використання, а також зазначаються сертифікати та ДСТУ, за якими вона має бути виконана, вид та якість металу.

Інші послуги

null

Міжвагонні з'єднання (сильфон)

Натисніть, щоб переглянути деталі >

null

Лазерна порізка металу

Натисніть, щоб переглянути деталі >

null

Сидіння для спецтранспорту

Натисніть, щоб переглянути деталі >

null

Згинання металу

Натисніть, щоб переглянути деталі >