Сидіння спеціального призначення

Головна > Сидіння для спецтранспорту

Призначене для обладнання автомобілів швидкої допомоги та інших видів спецтранспорту.

Сидіння для спецтранспорту

Сидіння для транспорту спеціального призначення – ще один важливий сегмент нашої продукції. Такі сидіння відрізняються високою функціональністю, зручністю та компактністю, що обумовлено їх призначенням. Зокрема, ми виготовляємо сидіння різних видів для військового транспорту, а також сидіння для швидкої допомоги.

Наша компанія відповідає за те, що ви отримаєте гарантію від виробника, довговічність та відповідність продукції вимогам міжнародного ринку.

Дізнатися більше

Сидіння для швидкої допомоги

Модель СТР-6 призначена для встановлення в автомобілях швидкої допомоги. Вона виконана з якісного пластику та пінополіуретану, покритого міцною оббивкою, має можливість регулювання висоти та нахилу підголівника, санки для зручного переміщення вперед/назад, а також триточкові ремені безпеки.

Ми розуміємо, наскільки важливі безпека та надійність в автомобілі “швидкої”, що рухається іноді на великій швидкості, тому забезпечуємо, щоб наші сидіння для швидкої допомоги відповідали цим потребам.

Сидіння командира бронетранспортера

Військові сидіння

Сидіння десантника

Модель: СС-4

Сидіння десантника

Модель: СС-5

Сидіння для швидкої допомоги

Ми дбаємо про те, щоб наші сидіння для спецтранспорту були не тільки зручними, але й безпечними та надійними, тому враховуємо всі вимоги до такого виду сидінь та особливості їх використання.

Лінійка нашої продукції спецсидінь складається з:

  • сидінь для швидкої допомоги;
  • сидінь для військового транспорту (кілька видів).

Сидіння для військового транспорту

Компанія Veem-Metalavtoprom підтримує військову промисловість України та пропонує у своєму асортименті два види сидінь для військового транспорту:

  • сидіння для водія бронетранспортера;
  • сидіння для десантника (моделі СС-4 та СС-5).

Всі продукти забезпечені чотириточковими ременями безпеки, підголівниками та підніжками, що складаються, якщо в бронемашині потрібно більше простору.

Переваги наших сидінь:

  • легкий та міцний каркас;
  • зручне та просте кріплення;
  • регульовані підголівники;
  • чохол виконаний із щільної тканини, його легко зняти.

Ми готові виконувати як великі, так і дрібні замовлення завжди відкриті для співпраці з іншими підприємствами.