Міжвагонні з'єднання (сильфон)

Головна >>> Міжвагонні з’єднання (гармошки)

Основне призначення для безпечного і зручного переходу пасажирів і обслуговуючого персоналу з вагона в вагон.

Міжвагонні з'єднання (сильфон)

Головна > Міжвагонні з’єднання (гармошки)

Основне призначення для безпечного і зручного переходу пасажирів і обслуговуючого персоналу з вагона в вагон.

Міжвагонні з'єднання (гармошки) від надійного виробника

Сучасний міський та міжміський транспорт має бути містким та габаритним, але водночас маневреним та безпечним. Домогтися цього допомагають перехідні майданчики – так звані гармошки. Такі міжвагонні з’єднання забезпечують зручний та безпечний перехід з вагона у вагон, при цьому і пасажири, і персонал захищені від впливу зовнішніх погодних факторів та шуму.

Дізнатися більше

Призначення та основні характеристики

Міжсекційні з’єднання призначені для транспорту з вагонами, зокрема трамваїв, тролейбусів, поїздів та електричок, а також автобусів, та допомагають з’єднати між собою вагони чи секції. За допомогою поворотно-зчіпного пристрою призначеного для стикування вони забезпечують м’які повороти транспорту з необхідними кутами повороту секцій і можливістю їх нахилу.

Всі елементи зовнішньої окантовки та кріплення “гармошки” до транспортного засобу виготовлені зі сплаву алюмінію та інших металів, стійких до корозії.

Конструкція міжсекційного переходу відповідає наступним вимогам

Безпека

Повна безпека пасажирів, які знаходяться в зоні міжсекційного  переходу при русі транспорту.

Захист

Захист від пиле  і  водонепроникливості самого  міжсекційного переходу транспортного засобу, а також місць  його прилягання до кузова.

Надійність

Надійна експлуатація міжсекційного переходу  при температурі навколишнього середовища від  -30 град. С до  + 45 град С.

Стандарти

Наші міжсекційні  переходи  виготовлені із тканини ПВХ типу «Plastel» і відповідають вимогам  щодо рівня жаро і морозостійкості, механічної міцності і зносостійкості,  вогнестійкості і нетоксичності у відповідності з ДСТУ 4706 : 2006.

Виробництво

Товщина матеріалу зовнішнього  міжсекційного  переходу не менше 1.0 мм.

Гарантії

Термін експлуатації виробу більше 10 років.

Переваги міжвагонних сполучень

За допомогою гармошок можна домогтися не тільки зручності для пасажирів, а й транспорту. Адже вони сприяють плавності пересування, отже продовжують життя техніці.

Замовивши міжвагонні переходи в компанії “ВЕЕМ-Металавтопром”, ви отримуєте:

Безпека

Гарантія повної безпеки для пасажирів, які перебувають на перехідних майданчиках під час руху транспорту.

Захист

Балони перехідних майданчиків захищені від впливу погодних умов, а також пилу по всьому периметру та в місцях стикування з кузовом.

Надійність

Переходи зберігають свою якість і не зношуються за температури від -30 °С до +45 °С.

Стандарти

Міжвагонні сполучення виготовляються відповідно до норм ДСТУ 4706: 2006 та відповідають усім вимогам стандарту: вони зносостійкі, не токсичні, морозостійкі, виготовлені з негорючого тришарового силікону — стійкого до вогню та високих температур пластику, який не димить і не загоряється.

Виробництво

Товщина матеріалу зовнішнього  міжсекційного  переходу не менше 1.0 мм.

Гарантії

Ми гарантуємо міцність та довговічність наших виробів – термін експлуатації міжсекційних переходів може становити 10 і більше років.
Приклад сидінь для трамваю

Наше міжсекційне з’єднання заберпечує необхідні кути повороту секцій транспортного засобу,  можливість їх нахилу  у вертикальній і горизонтальній площинах ( в горизонтальній площині  ±25°, в вертикальній площині ±15°).

Елементи   зовнішньої  окантовки  міжсекційного переходу,   рукавів,   захисного фартуха та кріплення сильфона до транспортного засобу є виготовлено із алюмінієвого профілю – сплав  АД31Т5 та з  інших  корозостійких матеріалів.

Конструкція міжсекційного переходу забезпечує можливість доступу для огляду вузлів і комунікацій транспортного засобу, що знаходяться між частинами сильфона (міха). Транспортування і зберігання міжсекційного переходу здійснюється в спеціальній  упаковці.

Міжвагонні сполучення для поїздів, електричок та вагонів метро

Такі балони відрізняються особливою міцністю та зносостійкістю, водночас вони виготовлені з особливо еластичної гуми, яка гарантує поїзду чи вагонам метро м’який рух без зайвих струсів. Пасажири за допомогою таких з’єднань можуть спокійно пересуватись між вагонами без ризику для життя.

З'єднання (гармошки) для трамваїв, автобусів та тролейбусів

Для міського транспорту — трамваїв, автобусів і тролейбусів — міжвагонні сполучення не менш надійні, ніж для поїздів і мають ті ж властивості та якості. До того ж часто буває, що у переповненому громадському транспорті доводиться стояти безпосередньо у міжвагонному отворі, тому особливо важливою є міцність та безпека міжвагонних з’єднань, які ми вам гарантуємо.

Виробництво міжвагонних з'єднань від компанії ``ВЕЕМ-Металавтопром``

Компанія робить як стандартні міжвагонні переходи, так і виготовляє індивідуальні замовлення. Конструкції міжвагонних з’єднань від ВЕЕМ-Металавтопром легко монтуються на транспорті в умовах виробництва транспорту. У разі потреби їх можна відремонтувати безпосередньо за умов експлуатації.

Ви отримуєте гарантію якості та довговічності, доставку по Україні та всьому світу у спеціальній захисній упаковці та комфортну вартість.

Інші послуги

null

Сидіння для водія

Натисніть, щоб переглянути деталі >

null

Сидіння для спецтранспорту

Натисніть, щоб переглянути деталі >

null

Сидіння для автобусів

Натисніть, щоб переглянути деталі >

null

Проектування металевих конструкцій

Натисніть, щоб переглянути деталі >