Згинання металу

Головна >>> Згинання металу

Якісне згинання металу

Згинання листового металу – досить проста та затребувана технічна процедура, яка одночасно потребує високої точності та акуратності. Адже один неправильний чи неточний згин може зіпсувати всю металоконструкцію. Тому якщо вам потрібне якісне згинання металу, варто звернутися до послуг перевірених компаній, що працюють з надійним обладнанням.

Такою компанією є Veem-Metalavtoprom. У нас можна замовити всі необхідні види послуг за доступною ціною та швидким терміном виконання. За телефоном або електронною адресою, вказаною на сайті, можна отримати безкоштовну консультацію стосовно всіх питань, що вас цікавлять.

Згинання листового металу – особливості та переваги

Згинання листового металу займаються наші кваліфіковані працівники за допомогою цифрового програмного управління відповідно до запропонованих кресленнями. Щоб зігнути металевий лист, його поміщають на верстат або прес, де тиснуть до деформації металу за заданими параметрами. Для здійснення холодним способом, без нагріву, що виключає пошкодження або дефекти готового результату.

Перевагою такої послуги є:

  • точність виконання;
  • надійність та безпека в подальшій експлуатації;
  • згинання металу замість зварювання допоможе суттєво скоротити кількість швів, що у свою чергу зробить металеву конструкцію більш міцною та стійкою до різних несприятливих умов.

Згинання труб

Згинання труб відрізняється від процесу згинання металу і потребує іншого обладнання. Ми надаємо послуги згинання профільних та круглих труб різних радіусів під потрібним вам кутом. На виході ви отримаєте акуратно та швидко виконаний виріб для ваших потреб.

Вартість послуги згинання металів

Ціна послуги залежить від масштабів завдання, яке потрібно виконати. Адже зусилля, які необхідно докласти, щоб зігнути сталь і щоб зігнути алюміній, значно різняться. Також на ціну впливає розмір та товщина листа, з яким потрібно працювати. Тому щоб розрахувати вартість нашої роботи, потрібно надати нам необхідні креслення із зазначенням виду, товщини та габаритів металу.

Згинання металу в Veem-Metalavtoprom

Потужності обладнання нашої компанії дозволяють працювати з великою кількістю замовлень, виконувати їх якісно та вчасно. Тому ми беремося за серійне виробництво деталей та комплектації для великих машинобудівних та інших підприємств.

Ми одні у всій Східній Європі забезпечуємо шестиосьове згинання металу на високоточному та високотехнологічному обладнанні від швейцарської фірми Bystronic.

Наша компанія має більш ніж 10-річний досвід роботи з різними металами та сотні задоволених клієнтів, які повертаються до нас із новими проектами. Ціна наших послуг дуже демократична і влаштує як великих замовників, так і бажаючих зробити невелике замовлення.

Інші послуги

null

Лазерна порізка металу

Натисніть, щоб переглянути деталі >

null

Проектування металевих конструкцій

Натисніть, щоб переглянути деталі >

null

Міжвагонні з'єднання (сильфон)

Натисніть, щоб переглянути деталі >

null

Сидіння для водія

Натисніть, щоб переглянути деталі >